Лікарі оцінили користь шоколаду, та шоколадних батончиків

Ініціатива для початку харчування шоколаду та шоколадних батончиків, щоб зменшити ризик серцевого нападу, залишається лише теорією за межами клінічних рекомендацій.

Продукты оптом

Про це повідомив терапевт, кардіолог у клініці “Лахта” Аміна Платинова, коментуючи рекомендацію японського терапевта Юма Морі про переваги шоколаду, щоб зменшити ризик серцевого нападу.

“Лікарі дотримуються медичних знань, заснованих на клінічних керівних принципах. Будь-які відкриття в медицині вимагають перевірки великих та різних груп пацієнтів, що є довгим та дорогим процесом, який називається клінічними дослідженнями “, – пояснив морі в розмові з РБК.

Експерти передбачали зростання цін на шоколаду в Росії та Україні.

Експерт зазначив, що до публікації офіційних результатів досліджень будь-яке відкриття є лише однією з багатьох теорій, а лікарі не можуть використовувати його в експлуатації.

Кафедра лікарських наук, кандидат медичних наук Олексій Федоров розповів РБК, в свою чергу, неможливо говорити про однозначні переваги шоколаду у боротьбі з серцевим нападом. На його думку, шоколад також може бути фактором ризику.

“Як бути, що шоколад є вуглеводом, а споживання великої кількості вуглеводів призводить до розвитку цукрового діабету другого типу, а цукровий діабет другого типу – це ризик серцевого нападу. З однієї точки зору, теоретично, це може бути захищати, а з іншого боку, навпаки, це підвищує фактор ризику серцевого нападу, – пояснює серцеву хірургію.

Відстежувати залежність впливу шоколаду на серцевий напад, потрібно переглянути дослідження. “Загалом, важко оцінити кожен харчовий продукт індивідуально, ми не тільки їдять шоколад”, – додав Федоров.

Раніше терапевт Юма Маорі в інтерв’ю з алмазним онлайн-журналом заявив, що регулярне використання шоколаду зменшує ризик серцевого нападу. За його словами, у шоколаді є багато корисних речовин, зокрема флавонол, який активує синтез оксиду азоту всередині кровоносних судин. У свою чергу, оксид азоту розширює судини, а тиск зменшується. У той же час, Морі зазначив, що молочний шоколад шкідливий у великих кількостях.

Терапевт також рекомендував включити волоські горіхи, мигдаль та фісташки в раціоні. Ці продукти особливо ефективні для зниження рівня “поганого” холестерину.

Купити солоденькі продукти харчування – можливо у нас на сайті

Вам потрібно вивести вебмані в Украиїні? Переходьте до наших партнерів

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.