Солодкий гороскоп на грудень – січень 2022

Бажаємо дивовижного завершального тижня 2021 року! Нехай свято Нового року стане яскравим, що запам’ятовується, у колі близьких та друзів! Застрибніть у вагон святкового поїзда і виберіть солодкі новорічні подарунки своїм коханим.

Нижче розповідаємо, наскільки “смачним” буде Солодкий гороскоп для кожного зі знаків Зодіаку.

Солодкий гороскоп Овен (21 березня 20 квітня) 

З вівторка по п’ятницю оберіть щось одне і спрямуйте всі сили туди. У плані новорічних приготувань це може бути організація святкової поїздки та зв’язок із тими гостями, хто приїжджає здалеку. Саму новорічну ніч вам бажано зустріти за кордоном чи у суспільстві успішних людей, юристів, викладачів вишу, політиків, знаменитостей. Знайдіть собі енергійне заняття, інакше Вас щось дратуватиме. Після Нового року з неділі починайте планувати ділові заходи на рік.

Солодкий гороскоп Телець (21 квітня 21 травня)

У понеділок і вівторок вас долатиме пристрасті. А середа дасть змогу проговорити їх, виплеснути, обговорити з психологом чи довіреним другом. Про що Ви говоритимете? Про романтичні почуття, про проблему з грошима, про те, що побачили дорогу гарну річ і мучаєтеся, брати чи ні. У новорічну ніч не зайве зазнати гострих відчуттів, але не доводьте це до абсурду реальний ризик і небезпеки у святкову ніч не потрібні. З неділі починайте будувати плани на поїздки та навчання.

Солодкий гороскоп Близнюки (22 травня 21 червня) 

У понеділок та вівторок буде багато розваг чи підготовки до них. У середу займіться фінансовими договорами, які слід закрити або переглянути. У четвер за кермо краще не сідати, та й, переходячи дорогу, потрібно бути обережними. У новорічну ніч вам головне, щоб поряд була кохана людина. Хоча не виключено і те, що ви зустрінете Новий рік у компанії ділового партнера. З неділі готуйтеся серйозно розглядати найнеординарніші ідеї, що почуєте або які спадуть на думку.

Солодкий гороскоп Рак (22 червня 22 липня)

Енергії у вас буде небагато, так що між галасливим святом у великій компанії та спокійним відпочинком вибирайте друге. У понеділок та вівторок найбільше задоволення Ви отримаєте від сидіння будинку, прибирання та прикраси будинку до Нового року. У середу та четвер Ви побуваєте на розважальному заході. У Новий рік слідкуйте за самопочуттям. Не займайтеся тим, де можна вдаритися, обпектися або нарізатися. З неділі починайте планувати справи, що включають іншу людину угоду, суд, весілля.

Солодкий гороскоп Лев (23 липня 21 серпня) 

Незважаючи на свята, до Нового року у вас буде багато роботи. На Вас звалять усю підготовку до свята, Ви до останнього працюватимете на робочому місці або робити щось, що ви комусь обіцяли. Зате свято вдасться. Ви опинитеся на статусному заході чи розкішній вечірці, але не думайте, що там буде пафосно та нудно буде багато конкурсів та активних розваг. З неділі знову налаштовуйтесь на лад, починається гарний час для планування основних справ на рік.

Солодкий гороскоп Діва (22 серпня 23 вересня)

На початку тижня Ви вирішуватимете фінансові питання. У середу Ви побуваєте на репетиції святкового заходу або сходите на побачення з кимось із колишніх, за старою пам’яттю. У четвер на Вас також чекають розваги багатолюдні, інтенсивні, можливо, інтелектуальні. Якщо не втекти з них вчасно, можна не відпочити, а втомитися. Новорічну ніч найприємніше провести вдома. Гостей запрошуйте обережно не буйних, не скандальних. З неділі налаштовуйтесь на нову порцію розваг приблизно на місяць.

Солодкий гороскоп Терези (24 вересня 23 жовтня)

На початку тижня ви будете прагнути спокою. Вашими «місцями» стануть перукарні, салони краси, виставки, антикварні магазини. У середу Ви прийматимете гостей або обговорюватимете домашні приготування до свята. Сам Новий рік бажано зустрічати не вдома на прогулянці, переміщаючись від одних гостей до інших. Але слідкуйте за своєю безпекою і щодо травм, і щодо агресивних людей. З неділі починайте планувати домашні відносини, ремонт, угоди з нерухомістю на рік.

Солодкий гороскоп Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

У понеділок чи вівторок про себе нагадає стара проблема з кимось із близького оточення. У четвер буде багато зустрічей, дзвінків, закупівлі, надсилання посилок та листів. На Новий рік вам подарують багато дорогих подарунків. Серед них може бути навіть машина чи техніка. Вам самим при собі в новорічну ніч не рекомендується мати багато готівки або цінних речей: можна їх позбутися. З неділі налаштовуйтесь на те, що найближчим часом буде багато біганини, навчання, коротких поїздок, клопоту з оформленням документів.

Солодкий гороскоп Стрілець (23 листопада 22 грудня)

У понеділок події допоможуть вам визначитися, чого бажаєте від свята особисто Ви. З вівторка по п’ятницю починайте діяти. Запорука успіху буде активною. А ще в тому, щоб не розпорошуватися, а працювати над однією метою. Окрім підготовки до свята, ці дні підходять для спорту та роботи.

Купити солодощі та напої за оптовими цінами можна у нас на сайті

 

Підписуйтесь на нас у FACEBOOK

Tagged , , .