Основна мета програмного продукту «Зарплатка»

Мета програмного продукту «Зарплатка» – автоматизувати розрахунок відпускних та лікарняних, відобразити графік обліку робочого часу по всіх співробітниках на підприємстві, заповнити Табель обліку робочого часу, реалізувати перенесення розрахунку відпускних та лікарняних у документ «Нарахування зарплати».

Наразі ми реалізували модуль ВИПЛАТИ МОБІЛІЗОВАНИМ, та до кінця воєнного стану ми відкриваємо цю функцію для використання БЕЗОПЛАТНО.

Це додатковий функціонал для спрощення та прискорення роботи бухгалтера, який працює у конфігурації “Бухгалтерія для України”.

Програма «Зарплатка» має зручний та зрозумілий інтерфейс. У програмі представлений повний графік обліку робочого часу по всьому підприємству, де можна проаналізувати дані щодо кожного співробітника та по всьому підприємству загалом, відповідно до обраного періоду. Дуже зручна функція, яка відсутня у конфігурації «Бухгалтерія для України» та буде корисною як бухгалтеру, так і керівнику.

Далі прямо з головного вікна програми здійснюється «Розрахунок відпускних» та «Розрахунок лікарняних» по співробітнику, натиснувши на однойменні зображення. Також реалізовано заповнення документа «Невихід», необхідне для фіксування днів відсутності працівника на робочому місці та після заповнення всіх документів відсутності у програмі виконано заповнення «Табеля обліку робочого часу» з регламентованою друкованою формою.

Дуже важливо, що, попрацювавши з документами невиходів, після натискання однієї кнопки із програми «Зарплатка» всі розрахунки із сумами та відпрацьованими днями переносяться до документа «Нарахування зарплати», що набагато прискорює та спрощує опрацювання. Такий функціонал дуже важливий і потрібний у роботі бухгалтера.

Якщо порівнювати програмне

забезпечення «Зарплатка» та «ЗУП» – дуже важкий та перегружений програмний продукт для запуску кадрової праці організації, а також для автоматичної роботи кадрових та бухгалтерських установ на підприємстві, починаючи від установи управління персоналом та звичайно керівників, до працівників (все що з цим зв’язано) та бухгалтерії. Тут повністю реалізовано та автоматизовано облік кадрів та автоматичне аналізування кадрового складу (трудова зайнятість, ДПГ, відрядники).

Тому програмний продукт «Зарплатка» вирішує багато питань, що виникають у користувачів «Бухгалтерії для України», але не замінює можливості конфігурації “Зарплата та Управління Персоналом для України”.

Tagged , .