Німецька кухня на сході. Кухня регіону Гарц

Як і в інших регіонах Німеччини, кухня регіону Гарц сформована традиціями та рецептами, які передавалися багатьма поколіннями. Кухня Гарца є ​​міцною, ситною та сумішшю впливів Нижньої Саксонії, Сілезії та Тюрінгії; З цього виникло багато фірмових страв, які знайшли своє відображення в меню ресторанів Anhalt.

Особливою популярністю користується струмкова форель. Іншим дуже особливим блюдом регіону Гарц є «Harzer Käse» — любителі цього ароматного делікатесу їдять його з цибулею та злегка приправленою сіллю та перцем на свіжоспеченому хлібі з гусячим або свинячим салом.

«Магдебурзьке берег» може вважатися колискою вирощування картоплі в Німеччині. У 1772 році Фрідріх Великий указом наказав вирощувати картоплю. Само собою зрозуміло, що страв з картоплі в цій місцевості ще дуже багато – від ситних/ситних до вишуканих і ніжних.
Проте відома страва зі свинини: «поцусе» — сало. В районі Анхальт, де був домом Мартін Лютер, перевага досі віддається простій регіональній кухні господинь, але вони також вміють подавати на стіл кулінарні делікатеси, страви зі спаржею Цербст, коржиком з бекону Дессау та м’ясом бернбурзької цибулі. лише кілька прикладів.

Особливістю є «Salzwedeler Baumkuchen». Цю випічку випікають дуже давно, але в документі вона згадується лише в 1843 році з нагоди візиту короля Фрідріха Вільгельма IV.

Optzakaz.com

Tagged .