Солодкий гороскоп 1 – 6 лютого. Налетай на сладості оптом

Бажаємо теплих вечорів у компанії найближчих! Нехай цей тиждень стане для Вас яскравим, незабутнім і зігрітим приємними спогадами. Налетай на сладості оптом. Виберіть таючий і ніжний або гіркий шоколад, що бадьорить, для солодких чаювання. Нижче розповідаємо, наскільки “смачним” буде тиждень для кожного зі знаків Зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)
Астрологічна обстановка цього тижня не надто сприяє Овнам. Ймовірно, доведеться зберігати чийсь секрет або стримувати роздратування, що рветься через край. Все більш-менш нормалізується приблизно до середовища. Дорогі Овни, обставини, які раптово відкриються тим часом, вимагають неквапливого аналізу. Імпульсивна поведінка не позбавлена ​​малоприємних наслідків. Заключний період тижня – чудовий момент, щоб написати або зателефонувати одному з давніх друзів. Можливо, хтось із Вас вважає актуальним відродити минулий роман, вибачитися перед якоюсь людиною, більше уваги приділити своїм близьким.

 

Телець (21 квітня – 21 травня)
Тільці стануть головними режисерами подій цього тижня. Зірки не радять забувати про інтереси протилежних сторін. Астрологічна картина щодо вашого зодіакального знака не позбавлена ​​невизначеності. В який бік поведете корабель, у той і попливе. Проте все-таки важливо стежити за напрямом вітру (тобто об’єктивно оцінювати ситуацію). Найменше сумнівів у особистих справах. Від Вас залежить багато чого, якщо не все. Людина, якій колись освідчилися в коханні, а потім охололи, має знати жорстоку правду. Ця порада стосується кожного із життєво важливих аспектів. Намагаючись щось приховати, Ви ще більше ускладнюєте ситуацію.

 

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Тиждень, коли Близнюкам слід будь-якими шляхами уникати дебатів. Нехай оточуючі залишаться при своєму. Головне зберегти емоційну рівновагу та впевненість у власних силах. Середина тижня порадує тих, хто, здавалося, безнадійно закоханий. Ви отримаєте надію на зближення з пасією, але це станеться не відразу.
Вихідний гороскоп рекомендує присвятити тільки собі. Особливо це актуально для Близнюків, які витратили багато сил на вирішення побутових чи особистих проблем. Тепла ванна, аромамасла, розслаблюючі композиції та масаж – відмінний шлях до релаксації та чудового настрою.

 

Рак (22 червня – 22 липня)
Багатьом представникам знака Зодіаку Рак цей тиждень видасться довгим. У той же час гороскоп не віщує будь-яких труднощів. Правильніше сказати, що ситуація навколо вашого зодіакального знака буде занадто прісною. Не намагайтеся її розкачати, це вам не потрібно. Поки що всі навколо займаються чимось своїм, і Ви зробите саме так. Подумайте, які стосунки постійно відкладали, і починайте їх реалізації. Друга половина тижня, ймовірно, вимагатиме відповіді на якесь серйозне питання, пов’язане або з фінансовою, або з міжособистісною сферою. Не намагайтеся знайти гідних порадників. Будь-які рекомендації, отримані з боку, не проллють світло на те, що відбувається через свою необ’єктивність, властиву цьому періоду.

 

Лев (23 липня – 21 серпня)
Астрологічна обстановка цього тижня для Львова буде сприятливою та рівною. Оптимістичний настрій, якому дозволите переважати, зробить продуктивною взаємодію Космосу з іншими людьми. Зараз чудовий момент, щоб поставити важливе питання, викласти комусь свої побажання чи сформулювати прохання. Дорогі Леви, утримайтеся від справ, результат яких для Вас не зрозумілий. Багато що залежить не тільки від Вас, а й від ситуації, що швидко змінюється. Зараз найправильніше для представників вашого зодіакального знака – трохи почекати, доки ситуація стабілізується.

 

Діва (22 серпня – 23 вересня)
Астрологічний прогноз цього тижня обіцяє Девам приріст життєвих сил. Можливо, ви знайдете інформацію, яку можна використовувати з розрахунком на майбутнє. Перспективні домовленості, укладені в цей період, будуть на руку не лише представникам Вашого знака, але й другій стороні, що гарантує порозуміння та чудовий настрій. Єдине, що може трохи спантеличити, це особисте життя. Дорогі Діви, утримайтеся від ультиматумів на адресу свого партнера. Щоб знайти взаємовигідні рішення, не відмовляйтеся йти на поступки. Найкраща Ваша зброя – це гумор (зокрема, вміння посміятися з себе).</span

 

Терези (24 вересня – 23 жовтня)
Тиждень для Терезів виявиться досить насиченим. Представникам Вашого знака Зодіаку доведеться приймати рішення, від яких залежить найближче майбутнє, допомагати комусь із близьких. У низці подій легко забути про себе, але зірки все ж таки застерігають Вас від подібного. Знайдіть вільний час, щоб перевірити свій організм на наявність неприємних симптомів та приділіть увагу відпочинку. У заключний період тижня Терези помітять приємне пожвавлення у особистих справах. Навчіться читати між рядками натяки, що виходять від осіб протилежної статі. Якщо Ви давно хотіли поставити експеримент зі стилем, зараз для цього цілком вдалий час.

 

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
Цього тижня для Скорпіонів будуть пріоритетними турботи сім’ї. При найближчому розгляді стане зрозумілим, що існує багато справ, які раніше Ви чомусь не помічали. Клопіт перемежуватиметься з активним спілкуванням. Швидше за все, дистанційно, але Скорпіонам все ж таки доведеться брати участь у житті інших людей. Бажання довести свою значимість не залишить Скорпіонів протягом усього тижня. Слідкуйте за тим, щоб ці старання не виявились марною тратою сил. Організм слід надати можливість для відпочинку. Ознайомтеся із популярними практиками для позбавлення від емоційних навантажень.

 

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)
Цього тижня у багатьох Стрільців виникне потреба завершити справи, раніше відкладені до кращих часів. Ваші енергетичні ресурси будуть досить високі, тому немає сенсу простоювати. Провести найближчими днями з максимальною користю — отже, організувати особистий простір, упорядкувати свої думки, зміцнити відносини з близькими. На середину тижня стабілізується внутрішньосімейна обстановка. Це слушний момент, щоб обговорити за сімейним столом плани на майбутнє, вирішити інші питання, в яких раніше не вдавалося дійти спільної думки. Головне – не перестарайтеся у доказі своєї правоти, іноді корисно піти на поступки.

 

Козеріг (23 грудня – 20 січня)
Вичікувальна позиція цього тижня стане для Козерогов розумним рішенням. Перш ніж вкладати будь-що свою енергію і особистий час, оцініть можливі ризики. До стабільності ще далеко, а значить немає сенсу вибудовувати довгострокові плани, живіть поточним моментом. Ближче до кінця тижня Козерогам вдасться пізнати благоденство. Можливо, це виражатиметься лише в дрібницях, головне, Ви перестанете мучитися внутрішніми сумнівами. Якщо виявиться творчий порив, не намагайтеся його гасити. Багато Козерога в цей період тижня звернуть погляд у бік почуттів, і зараз саме час дати поштовх відносинам, які з якихось причин зупинилися у своєму розвитку.

 

Водолій (21 січня – 19 лютого)
Цього тижня у багатьох Стрільців виникне потреба завершити справи, раніше відкладені до кращих часів. Ваші енергетичні ресурси будуть досить високі, тому немає сенсу простоювати. Провести найближчими днями з максимальною користю — отже, організувати особистий простір, упорядкувати свої думки, зміцнити відносини з близькими. На середину тижня стабілізується внутрішньосімейна обстановка. Це слушний момент, щоб обговорити за сімейним столом плани на майбутнє, вирішити інші питання, в яких раніше не вдавалося дійти спільної думки. Головне – не перестарайтеся у доказі своєї правоти, іноді корисно піти на поступки.

 

Риби (20 лютого – 20 березня)
Цього тижня у Риб очікується надлишок нетривіальних ідей, не позбавлених геніальності. Зосередьтеся на тому, що можна зробити, не вдаючись по допомогу з боку. Все, що маєте намір здійснити, цілком досяжно. Як би там не було, астрологічна обстановка цього періоду на початок п’ятниці сприятлива для Риб. Наприкінці тижня у багатьох риб може виявитися напруга у спілкуванні з друзями або родичами. Вас намагатимуться переконати у своїй правоті або ж переслідуватимуть з якимись моралями. Найкращий варіант поведінки в цьому випадку — зробити, як мінімум, вигляд, що Ви уважно вислухали співрозмовника.

 

 

Tagged .