Солодкий гороскоп 17-23 січня. Смачного!

Солодкий гороскоп 17-23 січня

Бажаємо теплого та радісного зимового тижня! Нехай вона стане для Вас бадьорою, гармонійною та повною приємних знайомств та відкриттів. Виберіть ніжний і повітряний зефір, який чудово підходить до чашки чаю холодним січневим вечором. Нижче розповідаємо, наскільки “смачним” буде тиждень для кожного зі знаків Зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)

У Вас буде багато енергії та бажання діяти з розмахом. Виключіть із планів інших людей, не чекайте швидкої вигоди, і будете успішні. Найкраще ви проявите себе за кордоном, працюючи в іншій країні, на міжнародних конкурсах та змаганнях. У понеділок та вівторок приділіть увагу і домашнім справам. З четверга цілий місяць будуть актуальні колективні заходи. У неділю Ви відчуєте, що Вам набридло те, як складаються стосунки з колективом. Це стане стимулом щось змінити.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Ретроградність Вашого управителя Венери говорить про те, що Вам поки що не варто поспішати з покупками, угодами, комерційними проектами та заробітками. Натомість знайдіть нове застосування старим речам, які у Вас вже є. А ще загляньте вглиб себе, щоб побачити слабкі місця у системі цінностей. Можна виявити цікаві речі, наприклад, що все життя Ви купували те, що вважається модним та красивим, а особисто Вам подобається зовсім інше. Саме час позбутися нав’язаних смаків.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ретроградність Меркурія це для вас знак «Стоп». Не біжіть уперед. Що б Ви не робили, це не дасть помітного результату. Ви частіше помиляєтеся. Застопориться спілкування, особливо з іноземцями. Зірки пропонують Вам взяти паузу до 4 лютого. Вона потрібна, щоб підтягти хвости, почистити коло спілкування від випадкових людей, відновити документи, здати звіти, декларації та контрольні, ще раз переглянути умови угод, які ви збираєтеся укласти.

Рак (22 червня – 22 липня)

На початку тижня Ви будете здатні на вчинки, на які самі від себе не очікуєте. Дойде до кульмінації якесь пов’язане із зовнішністю чи здоров’ям справа. З вівторка по четвер потрібно закривати розпочаті фінансові питання, купувати те, що намітили (але уникати спонтанних покупок), роздавати борги. П’ятниця та субота відмінно підійдуть для того, щоб навести лад у конспектах, файлах та книгах. Неділя найкраще провести вдома, але не за клопотами по господарству, а насолоджуючись гарною обстановкою та спілкуванням із близькими.

Лев (23 липня – 21 серпня)

На самому початку тижня дивіться уважно на підказки, які посилає вам всесвіт: тоді Вам відкриється якась таємниця, щось, чого Ви раніше не знали або не помічали. З вівторка по четвер Ви ставитимете на перше місце свої особисті інтереси. Робіть те, що подобається особисто Вам, доглядайте зовнішність, блищате на святах. У п’ятницю та суботу наведіть порядок у шафах, розсортуйте речі, розберіться з рахунками. У неділю Ви отримаєте насолоду від прогулянки або походу в гості.

Діва (22 серпня – 23 вересня)

Вам дошкулятимуть накладки на роботі, зрив термінів, затримка документів. Ви загрузете у дрібних справах, багатьма з яких Ви займалися давним-давно, а зараз вони раптово нагадали про себе. Не намагайтеся досягти прогресу у поточних справах. Натомість поверніться до старих справ, щоб доробити та виправити їх. У неділю Ви відчуєте, що Вас не влаштовує стан справ на роботі або щодо здоров’я. Запам’ятайте це відчуття. Воно стане стимулом щось змінити найближчими місяцями.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ретроградність Венери – це для Вас знак, що попереджає про те, що не потрібно поспішати з думкою про людей. Не зав’язуйте нових романтичних і світських знайомств – Ви можете помилитися в людині. Швидше за все, вам захочеться змінити щось у будинку. Із цим теж не слід поспішати. Ходіть сторінками різних дизайнерів і будівельних бригад, доглядайте цікаві моменти, які хочете втілити у своєму житлі, але ні наймати людей, ні купувати щось дороге в будинок поки що не варто.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

На початку тижня Повня в Раку викличе у Вас у душі справжню емоційну бурю. Може статися переворот у ваших філософських та релігійних переконаннях. Дійдеться до кульмінації справа, пов’язана з іншими країнами, вищою освітою чи правосуддям. З вівторка по четвер багато сил піде на активне соціальне та ділове життя. У п’ятницю та суботу ви візьмете участь у якомусь колективному заході. У неділю найбільше задоволення подарує відпочинок десь на природі, подалі від шуму.

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)

У Вас буде багато енергії та багато справ. Вам заманеться вражаючих результатів. Але ретроградні Венера та Меркурій говорять про те, що якщо результат і буде, то рідше і не скоро. Тому найкраще витрачати сили на щось, що не має кінцевої мети, наприклад, на спорт чи повсякденні робочі обов’язки. У понеділок та вночі вівторка підвищений рис

 

продукты оптом

Купити солодощі та напої оптом  — можливо у нас на сайті

Підписуйтесь на нас у FACEBOOK

Tagged , .