Як відновитись від свят? Постсвяткова нудьга

Новорічні свята та довгі канікули приносять багато емоцій та радості, тому з першим робочим тижнем року пов’язані смуток та тяжкість повернення до щоденної рутини. Як же впоратися з постсвятковою нудьгою?

Після новорічних свят – відрегулюйте режим сну та неспання

У новорічну ніч та свята найчастіша проблема – збитий режим, пізній відхід до сну, невеликий час відпочинку чи пізні підйоми. Відновлення може зайняти якийсь час, Вам потрібно звикнути до нормального режиму. З цього потрібно почати: вам потрібно виспатися і плавно увійти до звичайного режиму. Входити в нього потрібно поступово – не кидайтеся з головою у робочі справи, інакше швидко перегоріться.

Виключіть бадьорі та тонізуючі напої

До таких напоїв відноситься кофеїновмісні напої: чай, кава, щоб прибрати проблему із засипанням. Також варто забути про алкоголь, тому що він сильно впливає на настрій та сон. Спиртовмісні напої блокують швидкий сон, тому Ви не отримаєте якісного глибокого сну. Краще замінити ці напої на корисний трав’яний чай, фруктово-ягідні суміші. І смачно, та імунітет зміцнює!

Складіть список справ

Включіть у список не тільки обов’язкові справи по роботі та дому, але й не забудьте додати приємного клопоту та задоволення: похід у салон краси, на масаж, у басейн, спортзал або на шопінг. Перевіряйте свій список, викреслюйте зроблене, вносьте нові пункти.

Змініть харчові звички

Перейти від переїдання до стандартних їд буває непросто, цей перехід може супроводжуватися стресом, тому уникайте радикальних заходів. Почніть з невеликих змін, наприклад, приберіть газовану воду або скоротите вдвічі споживання вуглеводів. Спробуйте додати свіжі овочі під час перекушування або на вечерю. Зміни будуть повільними, але ви почуватиметеся краще і не зірветесь.

Оновіть простір навколо себе

Свіжі нотки у просторі створити, звичайно, непросто, це може бути свіжий шар фарби або покупка свіжих квітів, кімнатних рослин, нові дивані подушки чи просто перестановка. Вони точно піднімуть настрій.

Поділіться емоціями від свят із близькими

Це можна зробити по телефону, особисто або у соціальній мережі. Головне – заново пережити приємні емоції, вдатися до спогадів, згадати ключові моменти за 10 днів зимових канікул. Якщо потреба у спілкуванні не задоволена, заведіть блог. Тут можна надихнути інших своїми мандрівками або поділитися рецептами.

Заплануйте наступний відпочинок

Купуйте квитки, складіть список місць, які хотілося б відвідати, запросіть друзів провести час разом.

На думку психологів, найкращий спосіб подолати стрес після відпочинку — це розпочати підготовку до чогось нового.

Починаючи рік із нових корисних звичок, не забудьте тішити себе ласощами у невеликих кількостях. За традицією представляємо соковиті, солодкі новинки 2022 року. Встигніть вибрати за вигідною ціною!

 

Купити солодощі та напої оптом  — можливо у нас на сайті

Підписуйтесь на нас у FACEBOOK

Tagged , .