Чого ви точно не знали про німецьку кухню?

Німецький закон про чистоту: хоча Німеччина посідає лише третє місце в Європі за рівнем споживання пива на душу населення, німецький закон про чистоту пива залишається найстарішим законом про харчові продукти у світі. З 1516 року говориться, що для виготовлення пива можна використовувати лише чотири натуральні інгредієнти: солод, хміль, воду та дріжджі.

Німецька картопля: Чому німців часто називають цим прізвиськом, стає зрозуміло, якщо врахувати, наскільки важливим і культурним є вирощування картоплі в Німеччині досі. Рослина пасльону, що родом з Південної Америки, вирощується на понад 250 000 гектарах орних земель у Німеччині та вважається класичним доповненням до німецьких страв. Не дарма німці з’їдають в середньому близько 55 кг картоплі на рік.

Спаржа: окрім картоплі, на німецьких тарілках не повинно бути спаржі. Незважаючи на те, що сезон спаржі неймовірно короткий, за даними Федерального інформаційного центру сільського господарства, цей овоч займає найбільшу площу овочів у Німеччині – 23 000 гектарів!

 

Optzakaz.com